Telefon
WhatsApp

Akdeniz Karavan

Eroğlu Treyler & Römork

İş Ortağımız;
1972 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, 40 yılı aşkın bir sürenin eseri olan tecrübesini babadan oğulla taşıyarak üzerine kattığı dinamik yapısını yeni projelerle güçlendirerek piyasada önemli bir yere sahip olmuştur.
Bunda en büyük paya sahip olan yeni projemiz Türkiye'de de bir ilkin eseri olan 5. element minik tır projesidir. Bunların yanı sıra konteynır römorku, ışık kuleleri, jeneratör römorkları ve özel amaçlı römorklar için de kalitemizden kesinlikle ödün vermediğimiz bir anlayış ile 3600 m² alanda üretimine devam ediyoruz. Ayrıca yedek parça desteğimizle de müşterilerimizi memnun etme çabası içerisindeyiz. Bu yapılan tüm işleri Türkiye distribütörlüğünü de üstlendiğimiz birçok ithal markalarla da destekliyoruz.
Firmamız, üretim ve hizmet alanlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefiyle hareket etmektedir. Eroğlu Treyler Römork San. Ve Tic. A.ş. deneyimli ve uzman kadrosu kalite ve güven prensipleri doğrultusunda müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
Ayrıca firmamız 2010 yılında almış olduğu O1, O2, O3 ve O4 araç tip onay belgeleri ile üretimine profesyonel olarak Avrupa standartlarında römork imalatına devam etmektedir.

Eroğlu Treyler & Römork

TEKLİF FORMU